Mūsų paslaugos

 Fizinė apsauga - vienas patikimiausių būdų siekiant užtikrinti gyvybės, sveikatos ir turto saugumą. Tai laiko patikrintas, sureguliuotas mechanizmas, kuris užtikrina efektyviausią Užsakovo gyvybės ir nuosavybės apsaugą. Faktinis apsaugininko buvimas leidžia nedelsiant reaguoti ir laiku užkirsti kelią neteisėtiems veiksmams.

 

Centralizuota elektroninė apsauga – objektų sauga šiuolaikiškomis elektoninemis apsaugos sistemomis, saugomų objektų būsenos monitoringuginkluotos greito reagavimo grupės atvykimu, kuri reaguoja į aliarminį apsaugos sistemos signalą, gautą iš saugomo objekto į Centrinį stebėjimo pultą per telefono, Interneto, radijo ar GSM  ryšį .

 

Vaizdo stebėjimo sprendimai  - tai itin patogus būdas apsaugoti savo turtą. Vaizdo stebėjimo kameros įrengiamos parduotuvėse, uždarose pramoninėse teritorijose, krovinių terminaluose, miestų gatvėse, biurų patalpose, bankuose, prekybos centruose ir kt. Dažniausiai, vaizdo signalai iš kamerų pasiekia specialų įrenginį, kuris įrašo duomenis bei saugo juos tam tikrą laiko tarpą. Esant būtinybei, duomenis galima įrašyti į įvairias duomenų laikmenas.