Apie mus

Saugos tarnyba BALTIC LEGION buvo įkurta 2008 metų pavasarį. Beveik per šešerius metus, teikdami apsaugos paslaugas įrodėme, jog esame patikimas partneris apsaugos srityje.

Šiandien, mes turime didelę patirtį organizuojant ir vykdant fizinę asmenų ir objektų apsaugą. Nepriekaištingai veikia kontrolės-praėjimo postai, patruliuojamos teritorijos. Projektuojame ir montuojame vaizdo stebėjimo sistemas, įvarių sudėtingumų signalizacijas, praėjimo kontrolės sprendimus. Esant būtinybei, savo lėšomis įrengiame objektuose techninius spredimus apsaugos kokybei pagerinti.

Siekdami teikti aukščiausios kokybės paslaugas investuojame į kolektyvą. Priimami į darbą kandidatai, dažniausiai atvyksta pagal rekomendacijas. Kiekvienas darbuotojas išlaiko apsaugininko egzaminą ir turi leidimą ginklui. Privalomos fizinio pasirengimo treniruotės Muai Thai klube ir šaudymo įgūdžių tobulinimas, užtikrina reikalingus veiksmus pavojaus atveju. Patyrę instruktoriai reguliariai rengia seminarus ir užsiėmimus mūsų darbuotojams. Keliame didelius reikalavimus nepriekaištingai darbuotojo išvaizdai ir bendravimo manierai.

Savo Klientams mes garantuojame daugiau nei reagavimą į vidinius ir išorinius pavojus. Mūsų partnerystė padeda atsikratyti papildomų rūpesčių ir sutelkti daugiau dėmesio Jūsų verslui.